2024/02/25     ט"ז אדר א' התשפ"ד

Giacobazzi מציגים מהדורה מיוחדת

על אף, ודווקא בשל החודשים הלא פשוטים שעוברים עלינו

יש הזדמנויות מצוינות לערב של הפוגה מהחדשות, מהמציאות המורכבת ומהאתגרים שבחוץ. ערב המאפשר להנות עם חברים, משפחה ואנשים קרובים.

לרגל המאורע משיק מותג Giacobazzi מהדורה מיוחדת של למברוסקו מבעבע לבן חצי יבש, בבקבוק 750 מ"לו בעיצוב מיוחד ויוקרתי.

ג'אקובזי מבעבע לבן חצי יבש, יין בעל ניחוחות עשירים של פרחים ופירות, במתיקות מעודנת. יין קליל המתאים לשתייה כאפרטיף ויכול גם ללוות ארוחות שלמות שמשולבים בהם דגים, גבינות קשות ורכות.

אלכוהול: 9.5%. יש לאחסן במקום קריר ולהגיש קר

Giacobazzi למברוסקו לבן מהדורה מיוחדת מוצע במחיר מומלץ לצרכן: 30₪.

ניתן לרכוש בחנויות וברשתות השיווק ולהזמין באתרי האונליין של רשות השיווק המובילות וחנויות היין הנבחרות.

על סדרת היינות Giacobazzi :

יינות Giacobazzi הינם יינות מבעבעים בסגנון למברוסקו המיוצרים באיטליה בשיטת שארמט (Charmat) מענבי למברוסקו ומונטה-ריקו. היקב ממוקם במודנה שבחבל אמיליה באיטליה, אזור הנחשב ללב הלמברוסקו האיטלקי המקורי.

למשפחת Giacobazzi רקורד של דורות המתמחים בטיפול בכרמים והפקת יינות ובחלוף הזמן הפך השם Giacobazzi לשם נרדף ללמברוסקו. יינות הסדרה מתאימים למגוון רחב של אפשרויות צריכה: כאפריטיף או בליווי ארוחות קלות, פיקניקים ומסיבות.

עוד בסדרת היינות של Giacobazzi:

  • למברוסקו אדום חצי יבש - יין חצי יבש, בעל צבע אדום עמוק. היין בעל ניחוח פרחוני נפלא עם רמזים של תות שדה ודובדבני מרשינו. הטעם החצי יבש מאוזן באופן נעים על ידי הרעננות, ומבליט את טעמי הפירות האדומים.
    מומלץ להגיש בטמפרטורה של 10-13 מעלות.
  • למברוסקו רוזה חצי יבש - יין בעל צבע ורוד מבריק, ניחוחות של פרחים עם רמזים של סיגליות. הטעם אלגנטי ופירותי, חצי יבש עם סיום של פירות אדומים.
    מומלץ להגיש בטמפרטורה של 8-11 מעלות.

­­­יקב Giacobazzi

היקב המשלב מסורת וחדשנות מאז 1958, נמצא בלב חבל אמיליה רומניה שבצפון איטליה. היקב מתמחה מעל 50 שנה בייצור יינות תוססים - למברוסקו מזנים שונים, וכן מוסקטו ופרוסקו המגיעים מאזורים אחרים באיטליה. היקב מייצא את תוצרתו לכל רחבי העולם מאז שנות ה-70. בעלי היקב מאמינים שיין הוא הביטוי האולטימטיבי של האזור שבו הוא גדל ושל האנשים שגרים בו, ולכן מתייחסים בכבוד רב למסורת, יחד עם הקפדה על איכות וחדשנות. עבור יקב Giacobazzi יין הוא אמנות.