2021/01/19     ו' שבט התשפ"א

יקב 1848 משיק יינות חדשים בנראות מעודכנת

הכירו את סדרת דור 5, יינות המופקים מזנים מיוחדים ובלנדים ייחודיים

סדרת ״דור 5״ הינה הסדרה "המיוחדת" של יקב 1848. היינות בסדרה מספקים הזדמנות לצרכני היין להתנסות ביינות איכותיים ובחויית יין מפתיעה. יינות אלו מופקים ממיטב הכרמים אותם מטפח היקב ובהם מושקעת תשומת לב רבה. לסדרה סגנון ייחודי המביא ליידי ביטוי זני ענבים אותם יינן היקב, אילן אסולין וצוות האגרונומים, זיהו כאיכותיים ומרשימים בהתאמתם לגידולם בישראל. יינות דור 5 מוצעים לצרכן במחיר נוח של 80 ₪ .

יינות סדרת "דור 5" המעודכנת:

מלבק  2018,  יין בסגנון מעודן ואלגנטי (13% כוהל).

מרסלאן 2018, יין מלא בפרי עסיסי עם גוף ונפח.

קברנה פרנק 2018, יין עוצמתי בעל גוף מלא וביטוי קלאסי לזן זה.

לדברי דיויד גרוניך, מנהל השיווק של היקב: ״סדרת דור 5 מסמנת את העתיד מבחינתנו. היינות מציעים חווית יין מפתיעה ונותנים את המענה לעניין הגובר ביינות מזני ענבים נוספים ולבלנדים מעניינים. אנו גאים שהקברנה פרנק דור 5 ממשיך לזכות בהכרה בינלאומית. לאחרונה, היין זכה לניקוד גבוה ממבקרת היין ג'ניס רובינסון  ובמדליית הזהב בתחרות אשכול הזהב 2020״.

משפחת שור, משפחת היין הראשונה בישראל, החלה את דרכה בשנת 1848. היה זה יצחק גלינא־שור שהקים את היקב המשפחתי במרתף, הצמוד לכותל המערבי בירושלים העתיקה ומאז דור אחר דור ממשיכה משפחת שור להפיק יין כדרך חיים. בשנת 2006 יוסי שור, הדור השמיני של המשפחה ,הקים את יקב 1848 על מנת להביא ליידי ביטוי מיטבי את הכרמים אותם נטע יוסי באזורי היין המובילים בישראל החל משנת 2000. בשנת 2011 הצטרף ליקב יינן צרפתי - אילן אסולין אשר רכש את השכלתו וניסיונו בורדו שבצרפת. בפועלו היקב שם דגש על שימוש בחקלאות מתקדמת, מקצוענות, תשומת לב לפרטים וחדשנות טכנולוגית, זאת במטרה לייצר יינות איכות.

לעמוד היקב