2019/06/25     כ"ב סיון התשע"ט

יקב רקנאטי ממליץ לחג גליל עליון ותחתון

פראנץ' בלנד-גליל תחתון וקברנה סוביניון גליל עליון

לקראת חגי תשרי מציעים ביקב רקנאטי להעלות על שולחן החג יינות ארץ ישראליים, אלגנטיים, איכותיים ומרשימים אשר מחירם מהווה תמורה מצוינת לכסף.

מסדרת 'גליל עליון' מגיע קברנה סוביניון – יין אדום שמתחרה בתחרויות יין מול יינות מקבילים מרחבי העולם וגורף שבחים בכל שנה, לקברנה סוביניון יש מדליית זהב מתחרות היין החשובה בצרפת -  'Challenge International du Vin'.

יין אלגנטי נוסף נקרא "פרנץ' בלנד" אך אל תטעו, את שמו הוא מקבל בזכות אחד מזני הענבים הלבנים האהובים והאיכותיים ביותר – פרנץ' קולומבר, השולט באחוזיו על ממסך זה. הפרנץ' בלנד הוא יין חצי-יבש, רענן וארומטי והוא יהיה האפרטיף המושלם לאירוח או לחילופין ילווה מגוון מנות חגיגיות בארוחות משפחתיות.

רקנאטי קברנה סוביניון גליל עליון 2017

ליין ארומת קברנה סוביניון אופיינית של שזיף שחור, קאסיס ועשבי תיבול ים תיכוניים בליווי ניחוחות עץ אלון. הקברנה סוביניון גליל עליון הוא ביטוי ייחודי לאדמה גלילית משובחת ואקלים יוצא דופן. דרך הטרואר הנפלא הזה מתבטאת הפירותיות, העוצמות וריכוז הטעימים האופייני כל כך לקברנה סוביניון.

מומלץ להגיש בין 16 ל-18 מעלות.

מחיר מומלץ לצרכן: 60 ₪.

רקנאטי פרנץ' בלנד 2017

מגפנים ותיקות בגליל התחתון הפקנו זו השנה השנייה את פרנץ' בלנד –  יין לבן חצי יבש מלא טעם, ארומות והמון אופי. היין נעשה מענבי פרנץ' קולומבר, יחד עם מעט ענבי סוביניון בלאן ומוסקט. היין הותסס בטמפרטורה נמוכה כדי ליצור יין רענן, ארומטי ובעל מתקתקות עדינה.

טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10 מעלות.

מחיר מומלץ לצרכן: 85 ₪

להשיג בחנויות היין המובחרות.

לעמוד היקב